RONALDO UMALO "UKRAO" GOL BRUNU: Portugalci bolji od Urugvaja za osminu finala

28.11.2022. 21:58
Kristijano Ronaldo
Kristijano Ronaldo / Izvor: Reuters
Nokaut faza je tu.

Fudbaleri Portugalije plasirali su se u osminu finala Svetskog prvenstva posle trijumfa nad Urugvajom 2:0 u drugom kolu grupe H Svetskog prvenstva u Kataru.

GOSPODIN! Selektor Švajcarske pred meč sa Srbijom: Fokusirajmo se na sport, ne na politiku

OVO NE PRILIČI SPORTISTI: Evo šta je Šaćiri uradio kada je čuo da su mu pitanje postavili srpski novinari

BORJANOVA BABA LJUTA NA NJEGA: "Ja sam Hrvatica, tata ti je pola Hrvat, pola Srbin..." Ne voli što je OVO izjavio

Vrlo negledljivo prvo poluvreme viđeno je u poslednjem meču današnjeg programa. Gotovo da nije bilo ozbiljnije prilike ni na jednoj strani, a najbolju je imao Bentankur u 32. minutu, ali se nije snašao pred golom Dioga Koste.

U nastavku značajno sadržajniji meč. Igrao se 54. minut kada su poveli Portugalci. Bruno je ubacio iskosa sa leve strane, Ronaldo je skočio, zamahnuo glavom, lopta je ušla u gol i imajući u vidu reakciju Ronalda činilo se da je on strelac. Njemu je prvobitno i upisan pogodak, ali na kraju je utvrđeno da ipak nije kačio loptu i da je njegov saigrač iz Mančester junajteda ipak strelac.

U samoj završnici su Portugalci postigli još jedan pogodak, Bruno je još jednom pogodio, ovoga puta iz penala.

Tim Fernanda Santoša je ovim trijumfom bukirao nokaut fazu, a u poslednjoj rundi će igrati sa Južnom Korejom.

NE PROPUSTITE! Sve vesti o Mundijalu u Kataru pročitajte OVDE.

Pogledajte kako izgleda Beatris Moreira, devojka Giljermea Soareša fudbalera Brage