SLIKA KOJA JE ZABRINULA PIKSIJA I SVE U SRBIJI: Pojavila se posle meča sa Kamerunom (FOTO)

29.11.2022. 11:22
Dušan Tadić, Aleksandar Mitrović, Sergej Milinković Savić
Dušan Tadić, Aleksandar Mitrović, Sergej Milinković Savić / Izvor: MN Press
Ne izgleda ni malo dobro

Fudbalska reprezentacija Srbije remizirala je sa Kamerunom 3:3 u utakmici 2. kola grupe G na Mundijalu u Kataru, i protiv Švajcaraca imaće priliku da u direktnom okršaju izbori plasman u osminu finala Svetskog prvenstva.

ZAŠTO GA SINOĆ NIJE BILO NA RTS-U? Rade posle poraza opleo po Piksiju, da li je SKLONJEN Ili se vraća u studio?

ČUVENA PEVAČICA OPLELA PO BORJANU: Kako je moguće da veliki Srbin igra za Kanadu? Ti si običan licemer

Odlično prvo poluvreme odigrao je vezista Orlova, Sergej Milinković-Savić, koji je između ostalog postigao gol u 46. minutu za izjednačenje.

On je igru napustio pri rezulatu 3:3, kada ga je u 78. minutu zamenio Marko Grujić. Mnogima nije bila jasna izmena, ipak, nakon meča fotografija njegovog stopala je pokazala sa kojim problemima je igrao.

Njegov zglob je znatno naduven, a vidi se i ožiljak koji je sigurno smetao Sergeju.

Sliku koja nimalo ne izgleda prijatno možete pogledati klikom ovde.

NE PROPUSTITE! Sve vesti o Mundijalu u Kataru pročitajte OVDE.