ABA LIGA: Primorska se ne šali, Krka pregažena u Novom Mestu (FOTO)

01.11.2019. 22:19
KK Primorska
KK Primorska / Izvor: Foto: Koper Primorska/Žiga Mikeli

Na programu peto kolo regionalnog takmičenja.

Košarkaši Primorske nastavljaju sa odličnim partijama u ABA ligi, pošto su u prvom meču petog kola regionalnog takmičenja savladali kao gosti Krku sa 89:71 (23:13, 22:15, 32:24, 12:19) i ostvarili četvrtu pobedu u sezoni, dok tim iz Novog Mesta doživeo treći poraz.

MINIRAJU GA: Jedan od GLAVNIH kandidata za klupu Orlova daleko od kormila Srbije! (FOTO)

EVROLIGA: Žalgiris šokirao Žoca, Valensija stigla do prve pobede, CSKA trojkama srušio Zenit (FOTO)

OPERISAN JE: Evo kada se Kari vraća na parket

Primorska je od starta diktirala ritam meča i stekla dvocifreenu prednost već na prvom malom odmoru, da bi do poluvremena njeno vođstvo samo raslo. U drugom poluvremenu je Primorka nastavila da melje Krku, da bi domaćin u poslednjih 10 minuta samo koliko toliko smanjio minus.

Lens Heris je sa 23 poena predvodio Primorsku, dok je Stiven Holt postigao 12. U redovima Krke jedini raspoloženi bili su Marko Jošilo sa 20 i Glen Kozi sa 15 poena.

Igokea - Zadar (20)

Pogledajte kako izgleda Tatjana Bašević, bivša devojka nemačkog košarkaša Maika Cirbesa

NEPORAŽENI FMP GOSTUJE PARTIZANU, JOVANOVIĆ JASAN: Da pokažemo talenat i uživamo u košarci

VELIKO POJAČANJE! Potpisao Mario Čalmers!