ABA LIGA: Studentski centar PRESLIŠAO FMP, Panteri sve dalje od plej-ofa

07.03.2022. 19:30
Nenad Stefanović, KK FMP
Nenad Stefanović, KK FMP / Izvor: MN Press

Sedmi uzastopni poraz tima iz Železnika.

Košarkaši Studentskog centra savladali su u Podgorici FMP sa 85:76 u poslednjem meču 21. kola ABA lige i tako naneli novi poraz timu iz Železnika, koji se posle sedmog uzastopnog poraza sve više udaljava od plej-of pozicija.

"Nikola je hladnokrvni ubica"

VIRTUS KORISTI SITUACIJU - PRAVE TIM SNOVA: Posle Heketa potpisuje još jedan doskorašnji igrač CSKA

VREDI SVAKI CENT: Majica Kobija Brajanta prodata za 277.000 dolara

Gosti iz Železnika bili su bolji rival u prvom poluvremenu koje su rešili u svoju korist sa 44:39. Međutim, ključna deonica za konačan ishod bila je treća četvrtina koju je Studentski centar dobio sa 25:12.

Drama je dostigla vrhunac kako se meč bližio kraju. Gosti su uspeli da smanje na 77:76, ali je domaći tim serijom 8:0 u poslednjem minutu potvrdio trijumf.

U redovima Studentskog centra najbolji je Erik Nik sa 21 postignutim poenom, dok su Ivšić i Kamenjaš dodali po 16. Kod FMP-a je ponovo bilistao Brajs Džons sa 16 poena i osam asistencija.

Pogledajte kako izgleda Beatris Moreira, devojka Giljermea Soareša fudbalera Brage