14°C
09.05.2024.
117.1207
109.0205

DERBI: Bivši treneri VEČITIH su odmerili snage u Rusiji, a OVO je rezultat (FOTO)

19.01.2019. 18:07
Košarkaški Večiti derbi
Košarkaški Večiti derbi / Izvor: MN Press

Na terenu je bio i nekadašnji igrač crveno-belih.

Košarkaši Lokomotive iz Krasnodara čiji je trener nekadašnji strateg Partizana Vlada Jovanović su slavili na gostovanju Avtodoru, koji sa klupe predvodi bivši šef stručnog štaba Crvene zvezde Dušan alimpijević, rezultatom 102:95 (23:20, 25:19, 20:33, 34:23). Ovu utakmicu će upamtiti i Dragan Apić, novi košarkaš Lokomotive, jer je upisao prve minute u dresu kluba.

SRAMOTA: Srbin i Hrvat na terenu, na tribinama ustaška zastava, ali to nije sve (FOTO)

MONSTRUOZNO ZAKUCAVANJE: Potez Sija za TV špice (VIDEO)

Bivši trener Partizana je nadmudrio kolegu koji je prošle sezone predvodio Crvenu zvezdu, a najzaslužniji za trijumf gostiju je bio Dorel Rajt sa 27 poena, a istakao se i Džadžuan Džonson koji je ubacio 25. Apić, doskorašnji košarkaš FMP-a i ranije igrač Crvene zvezde, je na parketu proveo nešto više od četiri minuta i za to vreme nije ostvario nikakav učinak. U poraženoj ekipi je najefikasniji bio Perin Bufor sa 24 poena, a pratio ga je Tre Golden sa 21.

Lokomotiva se nalazi na četvrtoj poziciji na tabeli VTB lige sa devet pobeda i četiri poraza, a Avtodor je sedmi sa skorom šest uspeha i sedam neuspeha.

Pogledajte fotografije zanosne slovačke teniserke Dominike Cibulkove.