DOBRE VESTI ZA CRNO-BELE: PAOK se NAMUČIO pred revanš sa Partizanom (FOTO)

15.02.2017. 19:14
Košarkaši Partizana
Košarkaši Partizana / Izvor: MN Press

Solunci gostuju u Beogradu 22. februara.

Grčki PAOK spreman je za novi okršaj sa Partizanom u plej-ofu FIBA Ligi šampiona. Solunski crno-beli na svom terenu su pobedili Lavrio sa 85:80 (17:23, 19:15, 26:25, 23:17) u meču 18. kola nacionalnog šampionata, poslednjem testu pred revanš sa crno-belima koji se igra 22. februara.

LONČAR OHRABRIO GROBARE: Džile i Novica MOGU SVE! (FOTO)

Ovo je PAOK-u bila 10. pobeda u sezoni, a Lavrio je doživeo 11. poraz. Solunski klub i dalje je u konkurenciji za osvajanje četvrtog mesta na tabeli. Solunski klub poprilično namučio, pogotovo u prvom poluvremenu, ali je u nastavku uspeo da „pohvata konce“ igre i u finišu odbrani pobedu.

BOMBA: Srbin u NBA velikanu! (FOTO)

KOME IDE ŽUĆKOVA LEVICA? Bićete iznenađeni mišljenjem LEGENDI Zvezde i Partizana (FOTO)

Najzaslužniji za to bio je Tadus Mekfaden koji je, 28 sekundi pre kraja utakmice, postigao koš za 84:80. Posle je Peiners pogodio jedno od dva slobodna bacanja i postavio konačan rezultat. Mekfaden je meč završio sa 16 poena, Džordan Sajbert bio je najefikasniji sa 21 poenom, dabl-dabl učinak imao je Kit Klenton sa 15 poena i 11 skokova. Nenad Miljenović na terenu je proveo tri i po minuta i nije se upisao u strelce.