DRAMA SE NASTAVLJA: Odlučiće MAJSTORICA! Bajern propustio ŠANSU (FOTO)

13.06.2018. 22:14
Dejan Radonjić
Dejan Radonjić / Izvor: Profimedia

Sledeća utakmica igra se u Minhenu.

U četvrtom meču finala plej-ofa nemačkog prvenstva košarkaši Bajerna poraženi su na gostovanju od Albe sa 72:68. Ovim porazom, ekipa Dejana Radonjića ispustila je priliku da osvoji trofej, pa će odluka o šampionu pasti u petom meču u Minhenu, 16. juna.

ŽOC DOMINIRA! Fener treći put zaredom ŠAMPION Turske (FOTO)

ORLOVI, SLUŠAJTE ŠTA NEMAC PRIČA: Evo šta je Joakim Lev REKAO za SRBIJU (VIDEO)

Bajern je odlično odigrao prvih 20 minuta i na poluvremenu iamo prednost od pet poena razlike. Bavarci su u tom peridou meča igrali po receptu Dejana Radonjića, čvrsto u odbrani i strpljivo u napadu. Međutim, u trćoj i četvrtoj deonici, domaćin je uspeo da preokrene meč u svoju morist i na kraju slavi.

Srpski reprezentativac Vladimir Lučić ubacio je sedam poena, dok je plajmejker Orlova Stefan Jović meč završio sa 10 poena i četiri asistencije. U gostujućem timu, Stefan Peno je meč završio sa pet ubačenih koševa. Najbolji akter na ovoj utakmici bio je košarkaš Albe, Gifi, koji je spakovao 20 koševa.

Sve najnovije vesti o Mondijalu u Rusiji možete da pročitate OVDE.