EVROLIGA: Kralj na KOLENIMA, Turci ŠOKIRALI crveno-bele! (FOTO)

21.04.2017. 23:01
Vasilis Spanulis u meču Evrolige protiv Crvene zvezde
Vasilis Spanulis u meču Evrolige protiv Crvene zvezde / Izvor: MN Press

Iznenađenja u drugim mečevima četvrtfinala.

Velika iznenađenja desila su se u drugim mečevima četvrtfinalne serije Evrolige. Daršuafaka je šokirala Real u Madridu (80:84) i neočekivano oduzela prednost domaćeg parketa Ljulju i drugovima.

REŠILA DA IZGOVORI SUDBONOSNO DA: Udaje se Milica Dabović! (FOTO)

PROCURELO: Razvodi se LEGENDARNI kapiten Zvezde, zna se i ZBOG čega (FOTO)

Turski predstavnik rešio je poluvreme u svoju korist (44:38), ali se domaćin probudio u trećem periodu i sa "plus osam" preokrenuo rezultat. Izgledalo je da će to biti laganih 2:0 za Madriđane, međutim, Bred Vonamejker, Ante Žižić i Skoti Vilbekin stupili su na scenu. Preciznim šutevima nosili su goste do uspeha i ulili nadu da mogu da eliminišu slavnog giganta.

ISTORIJA: Kralj Džejms i Kavalirsi URADILI nešto što niko pre njih NIJE (VIDEO)

Bredli Vonamejker
Bredli Vonamejker / Izvor: Profimedia

Vonamejker je bio najefikasniji sa 22 poena, a po 17 dali su Žižić i Vilbekin. U Realu, jedina svetla tačka bio je Serhio LJulju, postigavši takođe 22 koša.

Nešto ranije, košarkaši Olimpijakosa izgubili su u svojoj dvorani od Efesa (71:73), pa je rezultat u seriji izjednačen na 1:1. Grčki šampion na poluvremenu je imao vođstvo od sedam poena na poluvremenu, ali su gosti iz Istanbula boljom igrom u nastavku uspeli da anuliraju minus i na kraju zasluženo slave.

POTERA ZA SRBINOM: Pogledajte ko je išao čak u Moskvu da SNIMI Teodosića (FOTO)

Danston
Danston / Izvor: MN Press

U pobedničkom sastavu najefikasniji je bio Brajant Danston sa 16 poena, dok je jedan manje dao Tajler Hanikat. Kod crveno-belih iz Pireja po 20 su postigli Vasilis Spanulis i Jorgos Printezis, ali ni to nije bilo dovoljno domaćin izbegne poraz. Srpski reprezentativac u redovima Olimpijkosa Nikola Milutinov, ubacio je samo dva koša.

BOGDAN NIKAD NIJE BIO BOLJI: Posle ŠOU programa u Atini pričao je o Partizanu (VIDEO)