14°C
29.04.2024.
117.1527
109.2537

EVROLIGA: Zvezda sporo počela, a onda trojkama izbušila Panatinaikos (POLUVREME)

30.12.2020. 19:49
Kori Volden
Kori Volden / Izvor: MN Press

Meč 17. kola na programu u Beogradu.

Košarkaški Crvene zvezde dočekali su u 17. kolu Panatinaikos u dvorani ''Aleksandar Nikolić'', a posle prvih 20 minuta navijači tima sa Malog Kalemegdana mogu da budu izuzetno zadovoljni onim što su izabranici Dejana Radonjića prikazali pošto na poluvremenu vode 48:37.

DA, MOGUĆE JE! Uroš je odigrao tiket na kazinu i postao MILIONER

ABA LIGA: Mornar slavio u Čačku

FILIP PETRUŠEV U DRESU CRVENE ZVEZDE: Postavio sliku i PREKRŠIO pravilo (FOTO)

Bolje su krenuli gosti iz Atine i sa dve trojke poveli sa 6:0. Tih početnih šest poena prednosti Panatiniakos je uspeo da sačuva do polovine prve deonica da bi Crvena zvezda do kraja prve četvrtine naprvila dve serije od po 9-0. Prvom je prešla u vođstvo 13:10 u 7. minutu, da bi posle trojke Nedovića za izjednačenje, Kori Volden za nepunih minut i po veza otri trojke i doneo crveno-belima prednost 22:13, da bi tui razliku smanjio poenima Bentil.

Zvezda je nastavila sa dobrom igrom, a Jagodić-Kuridža trojkom otvorio drugu četvrtinu i doneo crveno-belima prvu dvocifrenu prednost 25:15. Panatinaikso je uspeo da odgovori i spusti zaostatak na jednocifren, ali je onda krenula dalekometna paljba crveno-belih koji su trojkama Kolona i Dobrića stigli do 16 poena prednosti 41:25 u 15. minutu. Imali su crveno-beli i 17 poena prednosti zahvaljujući trojci Radanova, Atinjani su to upeli da smanje, ali je razlika na poluvremenu ipak bila dovcifrena.

Pogledajte kako izgleda Agustina Gandolfo, devojka Lautara Martineza.