JANAKOPULOS U TRANSU: Vratio se Željko, imaćemo više titula od Reala
Obradović ponovo na kormilu Panatinaikosa
Panatinaikos je predstavio Željka Obradovića na konferenciji za medije, a novinarima se obratio i predsednik Zelenih Dimitris Janakopulos.
Inače, prvom čoveku kluba sa Glifade je danas rođendan, te mu je trofejni stručnjak čestitao prilikom obraćanju medijima.
-Zaboravio sam da čestitam. Srećan rođendan, Dimitrise - rekao je Željko, na šta se nadovezao Janakopulos:
-Ovo je više od mog rođendana. Ovo je istorijski dan za Panatinaikos. Kao što sam rekao Željku, ovo je i više od istorijskog dana. Poruke koje sam dobio, zadovoljstvo na licima navijača, to je nešto posebno. Više čak i od osvajanja Evrolige. Ovo je najveći trenutak za klub u poslednjih nekoliko godina. Ovo je obaveza za sve nas - kazao je Janakopulos.
Na momenat je prekinuta konferencija za novinare, Janakopulos je uzviknuo:
-Možete li da zamislite, Željko se vratio!.
Janakopulos je indirektno pecnuo Olimpijakos. Prvi čovek PAO dobio je pitanje o najvećem rivalu, a onda odgovorio:
-Nikada ne gledamo protivnika. Mislim da govorite o Real Madridu kada pričate o njima. Ako želimo da imamo više titula od Reala, ako na to mislite, onda je odgovor „da“. Želimo da imamo više titula od njih i Željko je ovde jer želimo da imamo više titula od njih."
Podsetimo, Obradović će na klupi Panatinaikosa naslediti Ergina Atamana.