15°C
14.05.2024.
117.1155
108.571

JOKIĆ ISKLJUČEN! Pogledajte momenat zbog kojeg je Nikola pre poluvremena napustio meč sa Čikagom (VIDEO)

13.12.2023. 07:47
Nikola Jokić
Nikola Jokić / Izvor: Reuters

Pobedili su šampioni iako ni Marej nije igrao.

Denver Nagetsi su savladali Čikago Bulse 114:106 i to kao gosti, iako je Nikola Jokić isključen krajem prvog poluvremena zbog rasprave sa sudijama.

PARTIZANOVI NAVIJAČI SU GA VEĆ SRELI: Stigao iz NBA u Evropu, kaže da ga saigrači ODUŠEVLJAVAJUKemba Voker

DOUŽER: Mi imamo najbolje navijačePi Džej Doužer

DOUŽER: Mi imamo najbolje navijače

Jedini BEZ DLAKE na jeziku: Naneli javno imenovao MEDIJSKU KUĆU čije novinare NE PODNOSI! Ipak, otvorilo se novo pitanjeŽeljko Obradović, KK Partizan, Džejms Naneli

Jokić se žalio da ga je imenjak Vučević faulirao prilikom polaganja na drugi obruč. Onda je dobacio par reči sudijama prilikom vraćanja u odbranu. Prošao je dobar deo napada Bulsa dok se nije čuo sudijski zvužduk za tehničku Nikoli Jokiću. To je bila i isključujuća za najboljeg igrača NBA šampiona. Jokić je na minut do kraja prvog poluvremena završio meč sa četiri poena. devet skokova i šest asistencija.

Za Denver nije igrao ni Džamala Mareja, tako da je Redži Džekson završio kao najefikasniji sa 25 poena. Majkl Porter Džunior je stao na 17, a iznenađenje je bio ruki Džulijan Stroter sa 16 poena. Eron Gordon je bio svestran sa 14 poena, sedam skokova i šesta asistencija.

Kobi Vajt je bio prvi strelac Bulsa sa 27 poena. Nikola Vučević je odigrao odlično sa 26 poena i 16 skokova.