KRAJ ZA IGOKEU: Hapoel u Laktašima obezbedio TOP 16!

10.01.2023. 23:00
KK Igokea
KK Igokea / Izvor: MN Press

FIBA Liga šampiona...

Košarkaši Igokee su porazom od Hapoela iz Holona završili učešće u FIBA Ligi šampiona. Utakmica, koja je završena rezultatom 91:80, odlučila je o učesniku TOP 16 faze.

MERIDIAN PONOVO ČASTI: Gomila poklona na jednom mestu – preuzmi SPEKTAKULARNE BONUSE!

OBRADOVIĆ SVE IZNEO: Protiv Makabija NJEGA neće biti

IGRALI SMO SAMO 25 MINUTA... Ivanović zna zašto je Zvezda izgubila od Reala

Najefikasniji u redovima pobedničkog tima su bili Džo Regland sa 20, Marvin Džons sa 18, Fred Bodrilon sa 15 i Kris Džonson sa 13 poena.

Stefan Đorđević se istakao u porazu sa 18 poena. Pratili su ga Brajant Kraford sa 13, Nikola Tanasković sa 12, Marko Jošilo 11, dok je Dragan Milosavljević ubacio jedan manje.

Pokušali su košarkaši Igokee da, nakon poraza u gostima 103:79, obezbede treću utakmicu i šansu da se bore za plasman u TOP 16 fazu, međutim, protivnik je zasluženo slavio.

Izabranici Dragana Bajića su dobro otvorili meč i na prvu pauzu su otišli sa prednošću od šest poena - 28:22. Izraelci su u droj deonici zaigrali agresivnije, pa se prednost Igokee lako istopila na plus jedan 45:44.

Odbrana kakvu su igrali u nastavku meča poremetila je protivnika, a njima je dala im mogućnost da dođu do lakih poena i dobrih pozicija za šut, koje su iskoristili. Domaćini se na ovakvu igru nisu snašli, pa je Hapoel u drugom poluvremenu preokrenuo i slavio.