19.02.2024. 14:21
Miško Ražnatović
Miško Ražnatović / Izvor: MN Press

Iznerviran zbog slabe posete na Mini kupu.

Košarkaški menadžer Miško Ražnatović digao je glas protiv odnosa prema mlađim kategorijama u srpskoj košarci.

VIŠA SILA: Gedraitis ne igra za Litvaniju,a nema ni BirutisaDovidas Gedraitis, Nemanja Nedović, Rokas Gedraitis

VIŠA SILA: Gedraitis ne igra za Litvaniju,a nema ni Birutisa

AMERI UDARILI NA JOKIĆA: Bolje da je otišao u Srbiju da čuva konje! (FOTO)Nikola Jokić

AMERI UDARILI NA JOKIĆA: Bolje da je otišao u Srbiju da čuva konje! (FOTO)

KOGA BRIGA ZA KUP: Sutra se niko neće sećati ko je pobedio, a ko izgubioŽeljko Obradović i Ergin Ataman

KOGA BRIGA ZA KUP: Sutra se niko neće sećati ko je pobedio, a ko izgubio

Crvena zvezda je u finalu pred krcatim tribinama hale Čair minulog vikenda pobedila Partizan sa 85:79 i po četvrti put zaredom osvojila Kup.

Uporedo sa seniorskim turnirom u Nišu je održan i Mini kup za pionirske ekipe. Na turniru je slavila ekipa Mege, trijumfom nad vršnjacima iz Crvene zvezde u meču za pehar.

- Finale španskog Mini-kupa u Malagi imalo je 4.800 gledalaca. Finale srpskog Mini-kupa u Nišu imalo je 100 gledalaca… Možda je ipak zemlja košarke na nekom drugom poluostrvu - napisao je Ražnatović na društvenoj mreži X (nekadašnji Tviter).