NBA: Harden POČISTIO Lebrona i Lejkerse, Teo i Bobi igrali za Kliperse, ali... (VIDEO+FOTO)

14.12.2018. 08:18
Džejms Harden
Džejms Harden / Izvor: Reuters

Brada dominirao.

Odigrano je još jedno kolo u najjačoj košarkaškoj ligi na svetu - NBA. Hjuston je kao domaćin slavio protiv Los Anđeles Lejkersa uz 50 poena Džejmsa Hardena. Na drugoj strani San Antonio Spars je na na svom parketu deklasirao Los Anđeles Kliperse, a svoje minute dobili su i srpski reprezentativci Miloš Teodosić i Boban Marjanović.

EVROLIGA: Gudurić razbio Armani po notama Žoca, Kari nije imao recept za Real u El klasiku (FOTO)

LIGA EVROPE: Mijat briljirao u pobedi MAKSIMALNOG Ajntrahta, meču u Rimu prethodila hapšenja (VIDEO+FOTO)

Hjuston Rokitsi slavili su u duelu sa Los Anđeles Lejkersima i do pobede došli rezultatom 126:111. Veoma neizvestan meč odigrala su ova dva tima. Većim delom duela vođstvo su imali Rokitsi dok su Lejkersi nakon početne prednosti u nekoliko navrata uspevali da stignu zaostatak i povedu na kratko.

Ipak, Lejkersi nisu uspevali da se odvoje na više od četiri poena, dok je najveća prednost Hjustona išla najviše do devet poena. Utakmicu je obeležio fantastični Džejms Harden koji je na kraju ubacio čak 50 poena!

San Antonio Sparsi slavili su ubedljivo protiv Los Anđeles Klipersa i do pobede došli rezultatom 125:87.

Nije prvo poluvreme ukazivalo na to da će Sparsi do kraja doći do ovako ubedljive pobede. Imao je domaći tim prednost od osam poena, ali su u nastaku Klipersi odigrali neverovatno loše i u drugom poluvremenu postigli samo 30 poena. U odlučujućih 12 minuta tim iz Los Anđelesa ubacio je samo 10 poena.

U preostale dve utakmice Finiks je na svom parketu savladao Dalas sa 99:89 i tako prekinuo negativan niz rezultata, dok je Orlando kao domaćin slavio protiv Čikaga sa 97:91.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.