NE MOŽE BEZ DRAME: Fener uz dosta oscilacija savladao Bešiktaš!

08.03.2020. 16:51 16:51
zeljko
zeljko / Izvor: Profimedia

Na poluvremenu Žocov tim vodio +17.

U turskoj Superligi se ovog vikenda igraju mečevi 22. kola, a danas je u centru pažnje bio duel između Bešiktaša i Fenerbahčea. Na kraju, pobeda Fenera rezultatom 74:73, ali posle prokockane velike prednosti u poslednjoj četvrtini.

JOVANOVIĆ SPREMAN ZA ZVEZDU: Iznenađenja su moguća u sportu

TRINKIJERI PRED MEGU: Ništa veliko još nismo uradili

ŠAKOTA: Prva utakmica protiv FMP-a je opomena

Tim Željka Obradovića je odlično odigrao prvo poluvreme, ubedljivo je vodio na poluvremenu (46:29), a prednost je zadržao i tokom treće deonice.

U poslednjih deset minuta ušlo se vođstvom gostiju od 63:47, a onda neverovatan obrt.

Bešiktaš je počeo da ''topi'' rezultatski minus i na ulasku u sam finiš meča uspeo da povede sa 73:72.

Nando de Kolo je bio najefikasniji sa 20 poena, naš Nikola Kalinić je upisao pet, ali je odlučujuće poene postigao Bobi Dikson, dve sekunde pre kraja meča.

Fenerbahče sada ima skor 17-5 na trećem mestu, Bešiktaš je ima polivičan učinak, ima 11-11.

Pogledajte kako izgleda Jovana Đorđević, supruga Filipa Đorđevića.

KAKVA SREĆA: Prvotimac Leverkuzena proslavio rodjendan sa tortom Crvene zvezde! (FOTO)

SVI SE PITAJU ZAŠTO? Savo doneo IZNENAĐUJUĆU odluku

OVO TENIS JOŠ NIJE VIDEO: Na turniru u indijan Velsu PROMENA koja će mnogo uticati na igrače