NI SJAJAN BOGDAN NIJE BIO DOVOLJAN: Srbin briljirao, ali nedovoljno za pobedu Houksa (VIDEO)

Košarkaši Milvokija su na gostovanju pobedili Atlantu rezultatom 114:105.

NA KORAK OD TRIPL-DABLA: Jokić DEMOLIRAO i Finiks (VIDEO)

NIKOLA MOŽE DA IGRA I ŽMUREĆI: Potez vredan MVP nagrade - Čak su i njegovi saigrači ostali ŠOKIRANI (VIDEO)

OBRADOVIĆ SVESTAN: Nemoguće je da pobediš ako ovako grešiš

Gosti su bolje počeli meč i poveli sa 13:0, a do kraja prve četvrtine vodili su sa 22 poena razlike (39:17).

Milvoki je potom u nekoliko navrata vodio sa 24 poena razlike.

Atlanta je uhvatila priključak u poslednjoj deonici kada je prvo stigla do izjednačenja, a zatim košem Bogdana Bogdanovića povela sa 103:101.

To nije bilo dovoljno za pobedu pošto je Milvoki u poslednja tri minuta meča napravio seriju 13:2.

Džru Holidej je u pobedničkom timu postigao 27 poena, Bruk Lopes je ostvario dabl-dabl sa 20 poena i 12 skokova, dok su po 13 poena upisali Bobi Portis (10 skokova) i Dževon Karter.

U gostujućoj ekipi za gotovo 35 minuta na terenu Janis Adetokumbo je upisao sedam poena, 18 skokova i 10 asistencija.

Za Atlantu nisu igrali Tre Jang i Klint Kapela, a najefikasniji je bio Bogdanović sa 22 poena (9/18 za dva, 3/8 za tri).

Srpski igrač je zabeležio i pet asistencija, tri skoka i dve ukradene lopte.

Za domaći tim Deandre Hanter je postigao 16 poena, uz devet uhvaćenih lopti, dok je poen manje upisao Džon Kolins (sedam skokova).

Milvoki je na trećem mestu Istočne konferencije sa 27 pobeda i 14 poraza, dok je Atlanta deveta sa 19 pobeda iz 41 utakmice.