21°C
20.05.2024.
117.1131
107.611

NOVI HAOS U DENVERU: Meloun uleteo u teren, Jokić ga sprečio da napadne sudije (VIDEO)

19.11.2021. 07:29
Nikola Jokić
Nikola Jokić / Izvor: Foto: Tanjug/AP

Nagetsi poraženi.

Još jedna odlična partija Nikole Jokića nije pomogla Denveru da savlada Filadelfiju.

RADONJIĆ OTKRIO RAZLOG PORAZA: Crnogorski stručnjak u tri rečenice sve objasnio

EVROLIGA: Lučić PRESPAVAO meč sa Zelenima, pa pogodio za PREOKRET (VIDEO)

TEŠKE REČI PIPENA O DŽORDANU: Majkl je UNIŠTIO košarku

Centar Nagetsa je zabeležio 30 poena, 10 skokova i sedam asistencija u porazu na svom terenu rezultatom 103:89.

Srpski as je proveo nepuih 36 minuta na parketu, pogodio 10 od 17 šuteva iz igre (¾ za tri) i sedam od devet slobodnih bacanja.

Duel u Koloradu obeležilo je isključenje trenera Denvera Majkla Melouna koji je pri vođstvu gostiju rezultatom 70:61 besno uleteo na teren nezadovoljan suđenjem, a Jokić ga je sprečio da napravi veći incident, pošto je stao između trenera i arbitara.

Zanimljivo, Jokić je u finišu meča, na četiri minuta pre poslednjeg zvuka sirene, otišao u svaličionicu, a posle utakmice je objasnio zašto je to uradio.

- Samo sam želeo da proverim da li je trener OK – rekao je Jokić.

Najbolji u timu Filadelfije bio je Tajris Maksi sa 22 poena, pet skokova i četiri asistencije, a gosti su igrali bez najboljeg igrača Džoela Embida, kao i Bena Simonsa koji nije u ekipi ove sezone. Međutim, i Denveru je nedostajao Majkl Porter Džunior uz odavno odsutnog Džamala Mareja.

Sve vesti o Nikoli Jokiću pročitajte OVDE.

Pogledajte kako izgleda Tamara, supruga Slavka Vraneša.