NOVICA POKIDAO SA OVOM SLIKOM: Kad UBICA za njega kaže da je LEGENDA onda nema dalje! (FOTO)

22.01.2017. 10:42
KK Partizan
KK Partizan / Izvor: MN Press

Crno-beli deklasirali FMP.

Košarkaši Partizana savladali su u već tradicionalno turbulentnom duelu FMP sa 97:70. I ovoga puta bilo je mnogo napetosti u dvorani „Aleksandar Nikolić“, jer su gosti iz Železnika zbog vređanja pristalaca crno-belih Filipa Čovića i njegove porodice u finišu prvog poluvremena nakratko napustili teren i otišli u svlačionicu.

ABA LIGA: Partizan baražnom vatrom SPRŽIO Pantere! (VIDEO)

ČUDAN PUT PARTIZANOVOG MIKIJA: Sada je napadač, a nekada je igrao na DRUGOJ STRANI terena

Navijače Partizana zamolio je da fer i sportski navijaju kapiten Novica Veličković čija se reč i te kako poštuje i ceni među Grobarima. On im se odužio sjajnom partijom koju je začinio sa 17 poena i šest skokova za 22 minuta provedena u igri.

POSLE FMP-a: Džikić otkrio kad DEBITUJE Džamont Gordon i šta će biti sa KRSTIĆEM (FOTO)

Posle meča usledilo je uobičajno slavlje igrača sa navijačima. Novica je iskoristio priliku da se fotografiše sa čuvenim Stevom Koskom iz Pančeva koji više od pola vela nije propustio nijednu utakmicu Partizana.

Na svom Instagram profilu Novica je dobio ogorman broj lajkova za ovu fotku ispod koje je samo napisao: