OD MINUS 18 DO POBEDE: Partizan velikim preokretom završio špansku turneju

14.09.2022. 22:06
Željko Obradović, KK Partizan
Željko Obradović, KK Partizan / Izvor: MN Press
Vukčević junak.

Košarkaši Partizana slavili su u prijateljskom meču u okviru turneje u Španiji pred početak sezone. Crno-beli su bili bolji od Manrese 98:96 (22:34, 21:19, 27:24, 28:19).

KADAR NEVERA! Sa 1.000 dinara u džepu za JEDAN DAN postao MILIONER – ova priča će vas oduševiti! (FOTO)

KK PARTIZAN UZ NOVOG PREDSEDNIKA: Sa Mijailovićem dolaze bolji dani

MIJAILOVIĆ IPAK PREDSEDNIK JSD PARTIZAN: Stigla je potvrda iz APR-a da je sve bilo regularno

Tim Željka Obradovića je posle poraza od Fuenlabrade i Huventuda, sada zaređao dve pobede, u utorak je savladana Barselona, a danas tim Pedra Martineza.

Partizan je u prvoj deonici primio čak 34 poena, a do kraja poluvremena je bilo čak i +18 poena u korist Manrese, ali je poluvreme završeno serijom od 8:0 u korist crno-belih.

U trećem kvartalu sjajna igra crno-belih i smanjenje zaostatka na minus tri, a onda u poslednjoj deonici posle serije od 10:0 Partizan je bio na 89:87.

Tajson Perez je prekinuo seriju Partizana, probudio se domaćin, ali je gost bio u naletu i na kraju prvi put poveo na utakmici sa 98:96, ispostavilo se da je to bio i konačan rezultat.

Crno-belima sada sledi put u Beograd gde će par dana trenirati, a onda sledi put za Rusiju na međunarodni turnir, gde će Partizan odigrati tri utakmice, od čega dve protiv Zenita i Lokomotive.

Najnovije vesti o KK Partizan pročitajte OVDE.

BONUS VIDEO: Pogledajte kako preko 20.000 Grobara peva Oj Kosovo Kosovo u Areni protiv Makabija