Partizan kreće u rekonstrukciju tima: Oprostio se Karlik Džons
Crno-beli ostali bez važnih igrača
22.06.2026.
19:24
Komentari (0)
Karlik Džons se oprostio od Sterlinga Brauna i drugih asova Partizana, dok klub kreće u rekonstrukciju tima za novu sezonu.
KK Partizan krenuo je u remont tima za predstojeću sezonu.
Klub su u međuvremenu napustili Dvejn Vašington i Nik Kalates, a poslednji od koga su se crno-beli oprostili je Sterling Braun.
To nije promaklo lideru Partizana Karliku Džonsu koji se storijem na svom Instagramu oprostio od pomenutog trilinga, sada već bivših asova "parnog valjka".
Podsetimo, Karlik Džons je nedavno produžio ugovor sa Partizanom do leta 2028. godine.
Dileme nema da nas očekuje još odlazaka iz Humske...