17°C
30.05.2024.
117.1153
107.9304

PRVA ČETVRTINA SKUPO KOŠTALA PARTIZAN: Crno-beli pali protiv Mege, nemaju više pravo na grešku

01.06.2021. 22:18
Mega - Partizan
Mega - Partizan / Izvor: Foto: KK Partizan

Mega na korak do finala.

Košarkaši Partizana poraženi su u prvom polufinalnom meču plej-ofa Košarkaške lige Srbije od ekipe Mege. Rezultat je bio 94:86 za domaće košarkaše u dvorani "Mega factory".

ČISTA RUTINA: Zvezda preko Zlatibora do polufinala KLS-a

"OTMEŠ REFERENDUM, OTMEŠ DRŽAVU, SAD I TITULU?" Čović zagrmeo: "Neće moći" Razmisliće o ponovnoj kandidaturi

NEVEROVATNA SCENA U SPLITU: Srbi se TUKLI, Hrvati ih RAZDVAJALI (VIDEO)

Crno-bele je skupo koštala prva četvrtina koju su izgubili rezultatom 34:18. Nešto bolju igru su prikazali u drugom segmentu i na poluvreme se otišlo sa rezultatom 50:42 za Megu.

Mega je nastavila da melje i u trećoj deonici koju su dobili 25:18 i faktički već tu rešili pitanje pobednika. Do kraja Partizan nije uspeo da stigne prednost domaćih i na kraju je bilo 94:86.

Najbolji u crno-beloj postavi bio je Erik Mika sa 22 poena, dok je Kazalon kod domaćina postigao 23.

Plej-of se igra na dve pobede, a drugu utakmicu u seriji će iste ekipe odigrati u četvrtak, 3. juna.

Pojedinačni učinak u Partizanu: Mika (22 poena), Dangubić (10), Jaramaz (16), Trifunović (2), Zagorac (20), Pejdž (6), Veličković (7), Perkins (3)

Mega: Petrušev (22), Tepić (5), Simonović (10), Kazalon (23), Novak (5), Matković (10), Milosavljević (13), Simanić (6)