18°C
21.05.2024.
117.1131
107.611

SRAMOTA PARTIZANA U NOVOM MESTU: Najlošija utakmica crno-belih u sezoni, Krka SAMLELA "Parni valjak"

19.12.2020. 18:48

Bledo, bezidejno...

Košarkaši Partizana odigrali su najlošiju utakmicu od početka sezone. Crno-beli su u Novom Mestu poraženi od prosečne Krke rezultatom 69:50 (22:10, 17:14, 13:8, 15:18) u meču 11. kola ABA lige.

POMRAČENJE CRNO-BELE KOŠARKE: Krka UBIJA Partizan koji je dao 24 poena za poluvreme! Posle gomile trojki, alej-up za nokaut (VIDEO)

TEŠKA POVREDA: Velika PAUZA za Amerikanca

MELOUN ODUŠEVLJEN SRBINOM: Divim se Jokiću, postao je SAVRŠEN

"Parni valjak" je večeras izgledao očajno. Bezidejnost u igri videla se od prvog minuta, kompletan roster Partizana predvođen trenerom Sašom Filipovskim kao da je glavama bio na drugom mestu, a to su zeleni uspeli da kazne.

Rezultat na poluvremenu je davao kakvu-takvu nadu crno-belima, na semaforu je pisalo 39:24.

Međutim, sve je palo u vodu u trećoj deonici kada je beogradski tim postigao sramotnih 8 poena! Jednostavno, govor tela srpskog predstavnika jasno je svima stavio do znanja da će ovo biti utakmica za zaborav. Podatak da su gosti do prve trojke čekali do 27. minuta kada je iz 16. pokušaja pogodio Nemanja Gordić. Na ulasku u poslednju četvrtinu rezultat je glasio - 52:32.

Ništa novo nismo videli ni u četvrtoj deonici, Krka je pogađala sve sa distance, a za Partizan, jednostvano, nije bilo potrebno išta reći. Konačan rezultat 69:50.

Najefikasniji pojedinac meča bio je Roderik Kamfor sa 16 poena, pratio ga je Rok Stipčević sa tri poena manje. Kod crno-belih najbolji je bio Kodi Miler-Mekintajer sa 12 poena.

Partizan je u Novom Mestu upisao šesti poraz i trenutno je učinku od 6 pobeda i isto toliko poraza, sa sve manjim šansama da se domogne plej-ofa. Krka je stigla do pete pobede i nalazi se na 11. mestu.