SUPERLIGA: Zvezda rutinski slavila u derbiju i napravila odličnu uvertiru za Keln (VIDEO+GALERIJA)

24.09.2017. 18:17
Gelor Kanga, Nemanja Radonjić
Gelor Kanga, Nemanja Radonjić / Izvor: MN Press

Derbi 11. kola.

Crvena zvezda je u derbiju 11. kola Superlige Srbije rutinski pobedila Vojvodinu (2:0) koja je ostavila veoma loš utisak na najvećem srpskom stadionu. Za razliku od Vojvodine, Crvena zvezda je odigrala još jednu odličnu utakmicu, i da nije bilo golmana Vojvodine Emila Rockova, koji jeste loše intervenisao kod prvog gola domaćina, pobeda lidera na tabeli bi bila mnogo ubedljivija. Izabranici Vladana Milojevića su od početka kontrolisali meč i pobeda domaćina nije nijednog trenutka došla u pitanje.

ŠTA ĆE REĆI MIHA: Ćerka Zvezdine legende u NARUČJU kapitena crno-belih! (FOTO)

RADMAN SVE IZNENADIO IZJAVOM: Srbija NIJE košarkaška zemlja! (FOTO)

Tok utakmice pratite uživo na portalu Srbija Danas.

KOŠMAR: Bivša teniska zvezda vodi NAJTEŽU BITKU u životu!

KRAJ UTAKMICE

80. minut - Filip Stojković dobija žuti karton, kao poslednji igrač je sa leđa faulirao igrača Vojvodine na 18 metara od gola Zvezde.

77. minut - Kanga izlazi ispraćen aplauzima, ušao je Aleksandar Pešić.

73. minut - pokušaj Krstičića, ali je njegov udarac izblokiran.

63. minut - GOOOOOOOL - Kanga duplira prednost domaćina preciznim udarcem po zemlji sa oko 25 metara.

51. minut - odličan trk Boaćija, dobra finta, ali je bio sebičan, imao je samog Kangu, međutim šutirao je iz teške pozicije, pa je izblokiran.

46. minut - Samo što je počelo drugo poluvreme, Vojvodina je imala veliku šansu da izjednači, ali Subotić nije postigao gol iz izgledne pozicije.

46. minut - prva izmena na utakmici, Park je ušao umesto Danijela Avramovskog.

DRUGO POLUVREME

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

45. minut - udarac Subotića sa ivice šesnaesterca, lak posao za Nemanju Supića.

43. minut - Jovančić šutira iznad gola Zvezde, iskosa sa ivice šesnaesterca.

40. minut - prva šansa za Vojvodinu, ali Kojašević posle dodavanja Vukasovića sa oko 12 metara šutira visoko iznad gola.

29. minut - GOOOOOOL - Zvezda vodi, strelac Mičel Donald. Golman Vojvodine Rockov je očajnom intervencijom prosuo u vodu sve dobro što je napravio u prethodnom delu meča i omogućio domaćinu da povede.

VELIKA BRIGA PRED KELN: Zvezda ostala bez BITNOG igrača (FOTO)

27. minut - Nova šansa za Zvezdu, Gelor Kanga pogađa stativu.

26. minut - nestvarno je šta Nemanja Radonjić nije pretvodio u gol, loše je šutirao sa pet metara.

22. minut - Slavoljub Srnić šutira sa 20 metara, ali lak posao za Rockova.

15. minut - pokušaj Nemanje Radonjića iz daljine.

14. minut - stoodstotna šansa za Zvezdu, ali golman Vojvodine Emil Rockov prvo odlično brani udarac Boaćija, a zatim čudesno zaustavlja udarac Rodića.

13. minut - Prvi žuti karton na utakmici, za Ranka Veselinovića iz Vojvodine, koji je šutno loptu pošto je prethodno napravio faul na sredini terena.

11. minut - Vojvodina je zapretila posle slobodnog udarca, ali je odbrana Zvezde posle gužve otklonila opasnost ispred Supićevog gola.

Početak meča protiče bez većih uzbuđenja... Proletelo je već 10 minuta igre.

TOK UTAKMICE

O OVOME MNOGI SANJAJU: Filmska ljubavna priča Ivane Španović (FOTO)

CRVENA ZVEZDA - VOJVODINA 2:0

STRELCI: Donald u 29. i Kanga u 63. minutu. STADION: Rajko Mitić. GLEDALACA: 8.120. SUDIJA: Nenad Đokić (Užice).

CRVENA ZVEZDA: Supić, Stojković, Savić, Le Talek, Rodić, Donald, Krstičić, Kanga (od 77. Pešić), Srnić, Radonjić (od 70. Adžić), Boaći.

VOJVODINA: Rockov, Lakićević, Veselinović, Saničanin, Antić, Jovančić, Vukasović (od 74. Mesarović), Avramovski (od 46. Park), Kojašević, Subotić, Mihajlović (od 64. Jovanović).

ILIEV BAŠ SVE REKAO: Ovo je ISTINA o Partizanu i Vijeiri (FOTO)