22°C
27.05.2024.
117.1199
107.9446

U NIKAD BOLJOJ FORMI: Bivši košarkaš Partizana za poluvreme postigao 23 poena! (VIDEO)

05.02.2017. 14:40
Danilo Anđušić
Danilo Anđušić / Izvor: MN Press

Trenutno zauzima treće mesto na listi najboljih strelaca.

Srpski košarkaš Danilo Anđušić odigrao je još jednu sjajnu utakmicu u dresu Parme u VTB ligi, ali je njegov tim doživeo novi poraz. Bolji od Parme bio je Jenisej (87:82).

Juniori Partizana bolji od vršnjaka iz Zvezde (FOTO)

Anđušić je prvo poluvreme završio sa čak 23 poena, ali je Jenisej u trećem periodu sveo svog rivala na samo šest poena, a postigao 18 i tako praktično rešio utakmicu. Iako se Parma probudila u poslednjoj četvrtini, jedino je uspela da ubaži poraz.

Anđušić je na kraju za 33 minuta na terenu postigao 27 poena, uz četiri asistencije i tri skoka. Od njegovih saigrača jedino je još raspoložen bio Sergej Černov sa 17 poena.

Bivši košarkaš Partizana se od početka sezone istakao kao najbolji igrač Parme, sa prosekom od 19,8 poena, 3,9 skokova i 3,6 asistencija po utakmici i trenutno je treći strelac VTB lige iza Nikolasa Minerata iz Avtodora sa 22.9 i Alekseja Šveda sa 20.3 poena u proseku. Ipak, to nije pomoglo Parmi da se pomeri sa samog začelja tabele, pošto je još bez pobede u VTB ligi posle 15 utakmica.

NESTVARNO: PAOK pred meč protiv Partizana URADIO nešto što će IZNENADITI sve Grobare (VIDEO+FOTO)