8°C
19.04.2024.
117.1474
110.1009

MARINKOVIĆ: Ako tri utakmice kod kuće ne dobijemo, ne treba ni da idemo u plej-of

24.03.2023. 16:57
Vanja Marinković
Vanja Marinković / Izvor: MN Press
Baskonija poražena od Crvene zvezde u dvorani ''Aleksandar Nikolić''.

Srpski reprezentativac i košarkaš Baskonije Vanja Marinković izjavio je nakon utakmice sa Crvenom zvezdom da njegova ekipa još uvek ima šanse da se plasira u Top 8.

NIJE SAMO POBEDA PROTIV CRVENO-BELIH: Ovo Partizan vodi na PRAG TOP 8

MUSA UPOZORIO SAIGRAČE: Partizan ima sjajan domaći teren, neće biti lako!

PRESEK U MVP TRCI: Embid vodi, Jokić na drugom mestu... za sada (FOTO)

Košarkaši Crvene zvezde savladali su juče Baskoniju 74:63 (21:26, 18:12, 18:11, 17:14) u utakmici 30. kola Evrolige i stigli do 13. pobede u elitnom takimičenju.

- Znali smo da će odigrati dobro, kod kuće su, vratili su im se Nedović i Dobrić. Zaustavili su nas. U prvom poluvremenu, pogotovu u prvoj četvrtini još i nekako smo se držali, ali u drugoj su nas potpuno isekli sa Kampacom koji je igrao "deny" na plejmejkerima. Pa onda hala, publika, Kampaco koji daje neku ludu energiju odbrani. Pali smo i to je to. Ostaje nam da dobijemo još tri utakmice kako bi ušli među osam najboljih. Naredna tri susreta igramo kod kuće protiv Albe, Fenerbahčea i Asvela. Ako te tri prilike ne iskoristimo, onda ne treba ni da uđemo u plej-of - rekao je Marinković za Mocartsport.