SREĆI NEMA KRAJA: Bonzi Kolson se vratio u Makabi
Povatak posle osvojene Evrolige sa Fenerbahčeom
Američki košarkaš Bonzi Kolson potpisao je dvogodišnji ugovor sa Makabijem, saopštio je danas klub iz Tel Aviva.
Kolson (30) je prethodne dve sezone igrao za Fenerbahče, a sa turskim klubom osvojio je Evroligu 2025. godine.
Američki košarkaš je već igrao za Makabi od 2022. do 2024. godine
-Neverovatno sam srećan i zahvalan što sam ponovo sa svojom porodicom, Makabijem. Od trenutka kada sam otišao, uvek sam imao posebno mesto u srcu za ovaj klub, navijače i grad Tel Aviv. Želim da se zahvalim vlasnicima, upravi i stručnom štabu što su verovali u mene i omogućili mi da se vratim. Uzbuđen sam i spreman da zajedno stvorimo još posebnih uspomena. Vidimo se uskoro - rekao je Kolson, preneo je zvanični sajt kluba.
Kolson je pre Fenerbahčea i Makabija u Evropi igrao za Karšijaku, Strazbur i Darušafaku.