NIŠTA OD POLUFINALA: Strelkinje podbacile u brzoj paljbi

09.08.2016. 18:32
Zorana Arunović, gost redakcije Srbija Danas
Zorana Arunović, gost redakcije Srbija Danas / Izvor: Srbija Danas

Srpska takmičarke nisu ispunile očekivanja.

Novi debakl srpskih olimpijaca. Srpske reprezentativke u streljaštvu Zorana Arunović i Bobana Veličković nisu uspele da se plasiraju u polufinale discipline 25 metara malokalibarski pištolj, pošto su katastrofalno pucale u drugom delu takmičenja, u brzoj paljbi.

ONA NEMA DILEMU: Prelepa srpska olimpijka NEDVOSMISLENOM porukom OBJASNILA šta misli o Noletu (FOTO)

Posle prvog dela takmičenja, preciznog pucanja, Veličković je bila druga, a Arunović četvrta. Sve je "mirisalo" na polufinale, u koje ide osam najboljih, ali je drugi deo doneo potpuni debakl. U brzom pucanju Bobana je od 300 krugova pogodila svega 281 i na kraju je zauzela 22. mesto! Zorana Arunović je u brzom pucanju pogodila 283. kruga, što joj je donelo 20. mesto.

RUSI GA PROVALILI: EVO kako se dopinguje Majkl FELPS (FOTO)

Njih dve su već bile na borilištu pre nekoliko dana u disciplini vazdušni pištolj 10 metara. Veličkovićeva se tad plasirala u finale u kojem je završila kao sedma, dok je Arunovićeva bila na 11. mestu. Posle četiri dana takmičenja, srpski strelci nisu osvojili nijednu medalju, štaviše, samo su dobacili do jednog finala.

KO RANO RANI: Srpska teniserka uhvatila prazan autobus (FOTO)