BRAVO KRALJICE: Sara Ćirković šampionka Evrope

20.11.2023. 09:21
Sara Ćirković
Sara Ćirković / Izvor: FOTO: BSS

U finalu pobeđena Ruskinja Savro.

Srpska bokserka Sara Ćirković, aktuelna šampionka sveta, osvojila je zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu za mlađe seniore (do 22 godine), koje se održava u Crnoj Gori.

UFC: Alen DOMINANTNO slavio protiv Škota (VIDEO)Brendan Alen

UFC: Alen DOMINANTNO slavio protiv Škota (VIDEO)

UFC: Medić predao borbu u drugoj rundi (VIDEO)Uroš Medić

UFC: Medić predao borbu u drugoj rundi (VIDEO)

STARAC (86) UMRO U TEŠKIM MUKAMA: Hamas objavio zastrašujući snimak izraelskog taocaHamas

U finalu u Podgorici u kategoriji do 54 kilograma savladala Ruskinju Julijanu Savro.

Srbija je osvojila još četiri bronze u muškoj konkurenciji, pošto su četvorica mladih boksera zaustavljeni u polufinalu.

U kategoriji do 51 kg Omer Ametović izgubio je od Rudolfa Garbojana iz Jermenije, a u kategoriji do 67 kg Semiz Aličić poražen je od Slovenca Nejca Petrića.

Jovana Nikolića u kategoriji do 71 kg zaustavio je Moldavac Vasilije Sebotari, dok je u kategoriji do 75 kg Almir Memić izgubio meč protiv predstavnika Turske Sultana Osmanlija.