Samo tri meseca pre smrti Stefanu Saviću se desila najlepša stvar u životu... danas ga više nema

SAvić / Izvor: Foto: Youtube printscreen/MMA INSTITUT

Stefan Savić, mladi reprezentativac naše zemlje u MMA, tragično je preminuo 25. februara u jutarnjim satima, nakon što je izboden.

Kako je umro srpski reprezentativac Stefan Savić (23)? Potvrđeno da NIJE PRIRODNOM SMRĆUSavić

STRAVIČNA TRAGEDIJA: Umro srpski reprezentativac Stefan Savić (23)Stefan Savić

STRAVIČNA TRAGEDIJA: Umro srpski reprezentativac Stefan Savić (23)

POSLE MASOVNE TUČE MEĐU NAVIJAČIMA: "Ne mislim da je to loša stvar za UFC", smatra Dejna Vajt (VIDEO)Dejna

Savić je inače osvajač bronzane medalje za reprezentaciju Srbije na amaterskom prvenstvu sveta, što mu je bio i najveći uspeh u karijeri. Do njega je stigao svega tri meseca pre smrti.

Na Svetskom šampionatu IMMAFED 2023, koje je od 20-25. novembra održano u Tirani, naš as je osvojio bronzanu medalju.

Savić je prvo giljotinom savladao borca iz Austrije Vinsenta Keniga, a potom je u četvrtfinalu tehničkim nokautom u drugoj rundi pobedio Marija Stefana iz Angole.

Savića je u polufinalu, tehničkim nokautom u poslednjem minutu borbe, zaustavio predstavnik Bahreina Gadži Gadžijev koji je u finalnoj borbi osvojio zlatnu medalju. Ipak, samim plasmanom u polufinale je izborio bronzu.

Nažalost, to mu je bila poslednja medalja.