CRNA GORA SLAVI: Osvojena BRONZA na Prvenstvu Evrope

20.11.2022. 19:59
Ženska rukometna reprezentacija Crne Gore / Izvor: Profimedia
Uzubudljiv meč.

Punu deceniju nakon nezaboravnih trenutaka na Olimpijskim igrama u Londonu (srebro) i Evropskom šampionatu u Beogradu (zlato), ženska rukometna reprezentacija Crne Gore osvojila je novo odličje na velikim takmičenjima.

PAMTIMO GA KAO PLAVOG MOMKA DUGE KOSE: Miloš Krasić napunio 38, ne možete zamisliti KAKO IZGLEDA DANAS! Je li moguće?! (FOTO)

RUTINSKI NA STARTU: Ekvador lagano savladao domaćina! Valensija POGAĐAO, ali povređen napustio teren (VIDEO)

QUEREMOS CERVEZA: Ekvadorci GRMELI na stadionu! Traže PIVO (VIDEO)

Oni su večeras u Ljubljani, u izuzetnom ambijentu koji su kreirali navijači, posle produžetaka savladale selekciju Francuske 27:25.

Iako oslabljene neigranjem Milene Raičević zbog povreda), Crnogorke su prikazale vrhunsku partiju, naročito u odbrani, kontrolišući igru i rezultat od sredine prvog poluvremena.

Ni post od deset minuta bez postignutog gola u finišu meča i serija Francuske nisu ih slomile i na kraju su stigle do odličja.

NE PROPUSTITE! Sve vesti o Mundijalu u Kataru pročitajte OVDE.