26°C
28.04.2024.
117.1527
109.2537

RUTINSKI NA STARTU: Ekvador lagano savladao domaćina! Valensija POGAĐAO, ali povređen napustio teren (VIDEO)

20.11.2022. 18:59
Ener Valensija
Ener Valensija / Izvor: Reuters

Uvodni meč Mundijala.

Fudbaleri Ekvadora su savladali sa 2:0 domaćina Katar u uvodnom meču na Mudijalu. Iako su postojale priče da su Kaatrci platili da slavi, bila je jasna razlika u klasi i selekcija iz Južne Amerike je rutinski slavila golovima Enera Valensije u prvom poluvremenu.

NE PRETIMO NIKOM Mitrović i Milinković-Savić o receptu za Brazil, istakli ulogu Piksija

ŠTA JE OVO?! Neizdrživi uslovi u Aziji, moralo je da se PREKINE! Ali ne, Piksi zaronio, pa uzeo loptu i napravio čudesa (VIDEO)

HAOS PRE OTVARANJA MUNDIJALA: Policija reagovala u fan-zoni! Deca su iznošena... (FOTO)

Posle samo tri minuta videli smo pogodak, ali je on poništen zbog ofsajda, Ovde se pokazalo čemu služi VAR. Verovatno niko na planeti nije video da je Valensija u ofsajdu, ali snimak je to povrdio.

Ipak, napadač Fenerbahčea je u sledećih pola sata postigao dva gola. Prvo je u 16. minutu iz penala pogodio, a onda je i u 31. fenomenalnim šutem glavom postavio konačan rezultat.

Dvostruki strelac Valensija je pred krakj napustio teren zbog povrede kolena i to je mnogo zabrinulo navijače i stručni štab, jer je sada pod znakom pitanja za odlučujuće mečeve.