DRAMA U DERBIJU: Pobeda posle velikog preokreta, presudio jedan napad (FOTO)

23.04.2017. 18:11
Derbi
Derbi / Izvor: SD/ilustracija

Utakmica opravdala očekivanja.

Crvena zvezda je posle velikog preokreta pobedila Partizan u derbiju 4. kola lige Ragbi 13. U skoro karnevalskoj atmosferi, Zvezda je uspela da se u potpunosti revanšira za remi koji je Partizan izborio u 1. kolu (30:30) esejem u poslednjim sekundama meča. Ovoga puta crveno-beli su u drugom poluvremenu napravili preokret i stigli do pobede koja ih je izjednačila upravo sa večitim rivalom na čelu tabele. Od sedam eseja Zvezde, čak pet je postigao neverovatni Rajko Trifunović – njegov poslednji u 67. minutu kao i esej koji je dva minuta kasnije positgao Vojislav Dedić odlučili su pobednika.

HAOS U NOVOM SADU: Opšta tuča Srba i Crnogoraca (VIDEO)

LUKAV KAO LISICA: Bivši igrač Partizana PRVENCEM doneo pobedu svom timu (VIDEO)

Ragbi
Ragbi / Izvor: Foto: Ragbi 13 federacija Srbije

USRED BELA DANA: Ubijen zet zvezde Bajerna (FOTO)

Sa druge strane Pero Madžarević je bio strelac dva eseja, dok je odbrana crveno-belij zaustavila prošle sezone najboljeg strelca lige, Vladimira Milutinovića bez poena. Zvezda je tako stigla do desete pobede u međusobnim duelim, Partizan je pet puta trijumfovao, a već pominjani meč sa početka sezone je za sada jedini remi u 16 večitih derbija.

Rezultati 4. kola Grupa A: Radnički - Dorćol 18:12, Partizan - Crvena zvezda 30:32.

TABELA: Partizan 5, Crvena zvezda 5, Radnički 4, Dorćol 2.

Parovi 5. kola: Radnički – Partizan, Crvena zvezda – Dorćol.

STRAŠAN UDARAC ZA BARSELONU: Katalonci DESETKOVANI u El klasiku (FOTO)