19.02.2020. 22:01
Vojvodina
Vojvodina / Izvor: MN Press

Novosađani nedovoljno dobri za Belgijance.

Odbojkaši Vojvodine poraženi su i u poslednjem kolu grupne faze Lige šampiona od belgijskog Roselara, pa su takmičenje u elitnom društvu završili bez pobede. Novosađani su u Belgiji izgubili meč rezultatom 3:0 (28:26, 25:20, 25:18) i tako se ove sezone oprostili od društva najboljih.

ŠANSA KOJA SE NE PROPUŠTA! Dovoljna su dva klika da na vaš Meridianbet nalog legne 30.000 dinara!

NAJBRŽI CIRKUS NASTAVLJEN: Završen prvi dan predsezonskih testiranja Formule 1

SJAJNO: Srbija i Odbojkaški savez obezbedili POMOĆ klubovima koji se takmiče u Evropi

Vojvodina je fenomenalno otvorila meč i serijom 6:0 je došla do vođstva od 11:5. Posle toga su Belgijanci postepeno topili prednost srpskog tima, a do izjednačenja su došli u završnici seta kada je na semaforu pisalo 20:20. Posle toga Lale su u još dva navrata imale prednost, ali je domaći tim ipak osvojio prvi set posle igre na razliku.

U drugom setu je Vojvodina uspevala da drži egal i da se vrati od minus tri (11:8), a kao i u prvom rezultat u završnici je bio 20:20. Ipak, od tog momenta je na terenu postojala samo ekipa Roselara koja je osvojila pet narednih poena i tako došla do ubedljivih 2:0 u setovima.

Na kraju, treći set nije imao nikakvu neizvesnost. Belgijanci su brzo došli do velike prednosti koju su konstantno uvećavali i meč su rutisnki priveli kraju pobedom od 25:18 u tom delu igre.

Pogledajte kako izgleda američka odbojkašica Kajla Simons.

NENAD PERUNIČIĆ o kvalitetu igrača i ostalim dešavanjima! (VIDEO)

Kakva izjava Dionteja VAJLDERA, Majk TAJSON nije ostao dužan!

SKANDAL U HRVATSKOJ: Brutalno vređali SVOG reprezentativca! Trener ga nazvao KORONAVIRUSOM!