POČELA LIGA ŠAMPIONA: Ludnica u Kragujevcu i na kraju REMI

15.11.2022. 22:31
VK Radnički Kragujevac
VK Radnički Kragujevac / Izvor: MN Press
Radnički protiv Vuljagmenija odigrao od sjaja do očaja.

Utakmicama prvog kola Grupe A počelo je takmičenje u novoj sezoni vaterpolo Lige šampiona. Od srpskih predstavnika večeras je nastupio kragujevački Radnički koji je pred svojim navijačima dočekao ekipu grčkog Vuljagmenija i na kraju remizirao rezultatom 9:9 (3:1, 2:0, 0:5, 4:3), posle neverovatnih preokreta i drame u finišu.

Beograd ponovo domaćin Svetskog prvenstva u rvanju

STOPAMA OCA: Mik Šumaher u Mercedesu?

Određeni parovi polufinala Kupa za odbojkašice i odbojkaše

Kragujevčani su dominirali tokom prve dve četvrtine i na sredini utakmice imali su četiri gola prednosti - 5:1. Međutim, treća četvrtina je sve promenila i taj period igre gosti su dobili sa 5:0 i poveli sa 6:5!

Usledila je dramatična borba u poslednjem kvartalu, na kraju je Radnički uspeo da izbori remi, ali utisak je da je mogao više.

U ekipi Radničkog, po dva puta su se u listu strelaca upisali Filip Janković i Marko Radulović, dok su po jedan gol postigli Nemanja Stanojević, Miloš Ćuk, Nemanja Vico, Luka Pljevančić i Josip Vrlić.

NE PROPUSTITE! Sve vesti o Mundijalu u Kataru pročitajte OVDE.

BONUS GALERIJA: Pogledajte kako izgleda Jovana Đorđević, supruga Filipa Đorđevića