POSLE USEHA U DOHI: Anja Crevar blistala na mitingu u Rijeci

04.03.2024. 12:54
Anja Crevar
Anja Crevar / Izvor: Profimedia

Najbolja srpska plivačica u doličnoj formi.

Posle velikog uspeha na Svetskom prvenstvu u Dohi, gde je osvojila četvrto mesto, Anja Crevar je nastavila sa dobrim rezultatima i na mitingu u Rijeci.

PRED NJIM JE BLISTAVA KARIJERA: Luka Mijatović srušio rekorde Jana Torpa i Majkla FelpsaMajkl Felps, Jan Torp

VELIKI USPEH: U finalu su bila dva predstavnika Srbije! Viktor je slavio u duelu svetskih šampionaViktor Nemeš

LJUDINA KAKVE NEMA: Kombi se prevrnuo u Beogradu, na licu mesta se našao Asmir Kolašinac i POKAZAO VITEŠTVO (VIDEO)Amir

Najbolja srpska plivačica prvog dana je bila druga na 200 slobodno, a drugog dana takmičenja osvojila je zlato na 400 mešovito i srebro na 400 slobodno.

Četvrta sa nedavno završenog Svetskog prvenstva u Dohi, nije imala pravu konkurenciji na 400 mešovito, pa se praktično samo okupala za ostvarenje 4:51,20. Bila je sedam sekundi brža od drugoplasirane Iman Avdić.

Na istoj distanci, ali slobodnim stilom bila je druga sa 4:15,85. U samom finišu je napala Janju Šegel, ali je ipak Slovenka bila za 35 stotinki brža.