14°C
06.05.2024.
117.1117
109.3684

ITALIJA NAM NE LEŽI NI U ODBOJCI: Srpska reprezentacija poražena bez osvojenog seta

01.09.2023. 22:54
Odbojka
Odbojka / Izvor: Foto: CEV

Favorit je ipak opravdao svoju ulogu.

Muška odbojkaška reprezentacija Srbije poražena je od domaćina Italije u 3. kolu grupe A Evropskog prvenstva. Rezultat je bio 3:0, po setovima 25:15, 25:19, 25:21.

OBJAVLJEN SNIMAK MEKGREGOROVOG TRENINGA: Svi govore o JEDNOM detalju, fanovi su u DELIRIJUMU (VIDEO)

BRAVO, DEVOJKE: Srbija je u finalu Evropskog prvenstva!

ARABIJA JE NJEGOVO DVORIŠTE: Het-trik Mitrogola, Benzema i društvo pali pred moćnim Srbinom (VIDEO)

Srbija je tako doživela prvi poraz na šampionatu od domaćina turnira i zvaničnog Evropskog prvaka, dok je Italija ostala maksimalna sa skorom 3:0

Naša selekcija ima skor 2:1 i ostale su joj još dve utakmice u grupi protiv Estonije i Nemačke.

Po četiri prvoplasirane iz svake grupe plasiraće se u osminu finala.

U prva dva seta gledali smo igru mačke i miša, Azuri su bili dominantni i lako poveči sa 2:0

Srbija se probudila u trećem setu, vodila, pružila žestok otpor favorizovanom rivalu, ali na kraju je ipak poklekla.

Ovo je drugi sportski poraz Srbije od Italije u istom danu, na Svetskom prvenstvu za košarkaše takođe smo poraženi od Azura rezultatom 78:76.