ZVEZDA NEMOĆNA: Vojvodina stigla do ŠESTE UZASTOPNE POBEDE!

25.11.2022. 21:49
Delije
Delije / Izvor: MN Press
Dominacija se nastavlja...

Odbojkaši Vojvodine su večeras, na domaćem terenu, savladali Crvenu zvezdu sa 3:1, po setovima 25:15, 25:15, 25:27 i 25:23.

PONOS SRBIJE: Sara Ćirković osvojila ZLATO koje naša zemlje čeka više od DVE DECENIJE!

POVRATAK: Rikardo ponovo u Red Bulu

EP U RUKOMETU: Preokret u FINALU i deveta TITULA za Norvešku

U prvom periodu igre sjajnim napadima i uspešnim blokom povela je Vojvodina sa 8:5. Novom serijom domaćina, trener Crvena zvezde je bio prinuđen da zatraži tajm-aut u ranom delu seta.

Međutim, nije to poremetilo Novosađane koji su nastavili da ređaju poene i nisu dozvoljavali protivniku da im ugrozi stečeno vođstvo. Brzo su stigli izabranici Slobodana Boškana do velikih 10 set lopti, a zatim servis greškom Skakića i do 1:0.

Izjednačena igra bila je početkom drugog seta, ali je ekipa iz Novog Sada nastavila sa odličnom igrom iz prvog seta i povela 11:8, a u nastavku je usledila neverovatna serija od osam uzastopnih poena, gde crveno-beli nisu imali rešenje.

Prava rezultatska klackalica viđena je u četvrtom setu, gde su obe ekipe pružile svoj maksimum. Međutim, u samoj završnici Vojvodina je napravila minimalnu razliku i tako došla do dve meč lopte.

Prvu nisu realizovalu, jer ih je u tome sprečio Polomac uspešnim blokom, ali je odmah naredni poen uzvratio Stevan Simić i doneo nova tri boda svojoj ekipi.

Najefikasniji u Vojvodini bio je David Mehić sa 20, dok se u Crvenoj zvezdi najviše istakao Dušan Nikolić sa 22 poena.

NE PROPUSTITE! Sve vesti o Mundijalu u Kataru pročitajte OVDE.