ATP BARSELONA: Lajović završio sa jednim, a već ga čeka drugi Španac (FOTO)

23.04.2018. 16:21
Dušan Lajović
Dušan Lajović / Izvor: Profimedia

Srpski teniser u tri seta savladao Pedra Martineza.

Dušan Lajović uspešno je početo takmičenje na tuirniru u Barseloni pošto je u prvom kolu savladao Španca Pedra Martineza sa 2:1 (6:4, 6:7 (5:7), 6:3) posle dva časa i 40 minuta borbe.

TAJSON: Obožavam Đokovića!

DŽINOVSKI SKOK: Uzela titulu, pa postala druga teniserka Srbije

Srpski teniser brzo je poveo sa 4:0 u prvom setu i potom ga rešio  usvoju korist, bez obzira što je Španac uspeo da vrati jedan brejk. U drugom setu nije bilo brejkova pa se otišlo u taj-brejk u kojem je Martinez sve držao pod kontrolom i uspeo da izjednači na 1:1 u setovima pošto je iskoristio četvrtu set loptu. Lajović je u trećem setu uspeo da napravi jedan brejk i ispostavilo se da mu je to bilo dovoljno da ostvari pobedu.

U drugom kolu turnira u Barseloni Dušanu Lajoviću će ponovo protivnik biti Španac, pošto će srpski teniser igrati protiv Felisijana Lopeza koji je postavljen za 12. nosioca na turniru.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.