ATP KORDOBA: Milojević propustio najveću šansu u dosadašnjem delu karijere

05.02.2022. 07:56
Nikola Milojević
Nikola Milojević / Izvor: Profimedia

Neuspeh.

Srpski teniser Nikola Milojević poražen je od domaćeg igrača Huana Londera u četvrtfinalu ATP turnira u Kordobi rezultatom 2:0 (6:4, 7:5).

SVI SU SE PITALI GDE JE JELENA: Konačno se POJAVILA! Nole je ovde nije OČEKIVAO (FOTO)

GOVORILO SE DA SU U SUKOBU: Bogdan Obradović objavio sliku Novaka i SVE razrešio (FOTO)

FIĆA KAO BRZI VOZ: Krajinović u polufinalu turnira u Monpeljeu

Milojević je već u prvom gemu poklonio gem na svoj servis protivniku i to bez osvojenog poena. Nije uspeo da vrati brejk, a u narednom gemu na svoj servis došao je do samo jednog poena.

Srpski teniser bio je u zaostatku od dva brejka, ali jedan uspeo da vrati.

Ipak, iako je do kraja seta uspevao da sačuva svoj servis, nije uspeo da još jednom oduzme servis protivniku zbog čega je Londero poveo.

U drugom setu Milojević se bolje držao, ali samo do petog brejka kada je Londero napravio brejk. Vratio je onda i izjednačio srpski teniseri na 4:4, ali kada je bio najbitnije Nikola je ponovo stao.

Londero mu oduzima servis i dolazi do prilike da servira za meč. Vezao je tri meč lopte i odmah prvu iskoristio.

Ovo je bila velika šansa za Milojevića da ostvari uspeh. On je ternuntno 136. na svetu, ali sada će napredovati. Ipak, igrao protiv igrača tri mesta iza sebe i ovo je bila velika šansa iako je izgubio u kvalifikacijama, ali je zbog odustanja Dominika Tima došao direktno u durgo kolo.

Najnovije vesti o prvom reketu sveta možete naći na ovom linku - NOVAK ĐOKOVIĆ.

Pogledajte kako izgleda vatrena navijačica Napolija Jolanda de Rienco.