ATP SANKT PETERBURG: Troicki dobar na startu kvalifikacija

10.10.2020. 20:05
Viktor Troicki
Viktor Troicki / Izvor: MN Press

Srpski teniser u tri seta bolji od Kuznjecova.

Viktor Troicki pobedom je startovao u kvalifikacijama za turnir u Sankt Peterburgu pošto je u tri seta savladao Rusa Andreja Kuznjecova (6:3, 6:7 (5:7), 6:4). U narednoj rundi kvalifikacija Troicki će igrati protiv Belorusa Ilje Ivaška.

Mozzart stipendira, ti treniraš sa Željkom Rebračom!

RAFA, SPREMI SE: Novak bez TRAKA za vrat izašao na poslednji trening! Đoković je BESNEO zbog OVOGA!

PRVO JOJ NOVAK UPAO U LAJV, PA "J*BO TI PAS MATER" I SAD OVO: Đoković odgovorio Šerifovićki na Instagramu

Prvi set nije bio naročito uzbudljiv pošto su oba tenisera osvajala gemove na svoj servis, a onda je krenula lavina brejkova. Prvi je napravio troicki u petom gemu, da bi mu Kuznjecov odmah uzvratio. Međutim, srpski teniser je napravio drugi uzastopni brejk, stigao do 5:3, a zatim trećim brejkom osvojio prvi set. Dobar je Troicki bio i u drugom setu, stigavši do brejka u četvrtom gemu, ali nije uspeo cda zadrži dobar ritam i Kuznjecov mu je uzvratio brejk u sedmom gemu. Stigao je Viktor i do jedne meč lopte u 10. gemu na servis Rusa, ali je nije iskoristio i otišlo se u taj-brejk u kojem je Kuznjecov bolje odigrao i izjednačio u setovima.

U odlučujućem setu je Troicki odlično počeo pošto je već na startu uspeo da oduzme servis Kuznjecovu. Imao je Troicki i u petom gemu čak tri puta brejk šansu, ali nije uspeo da ponovo oduzme servis Rusu. Ipak, ispostavilo se da je brejk na startu seta bio dovoljan za njegovo osvajanje i konačan trijumf.

Pogledajte kako izgleda Aura Ruiz, bivša devojka Hesea Rodrigeza.