ATP SANTIJAGO: Đere poražen od Argentinca

04.03.2023. 14:22
Laslo Đere
Laslo Đere / Izvor: Profimedia

Srpski teniser nije uspeo da se plasira u polufinale.

Srpski teniser Laslo Đere zaustavljen je u četvrtfinalu tunrira u Sabntijagu. Njega je sa 2:0 (7:6 (7:4), 6:4) savladao Argentinac Sebastijan Baez posle sat i 56 minuta igre.

ISPAO OD MEDVEDEVA, ALI... Đoković zadovoljan posle Dubaija - evo i zašto

"PRIJATELJU..." Novaka pitali da li je moguće dobiti Nadala na šljaci, Srbin dao PRAVI odgovor

DANI SU MU ODBROJANI: Nadal ISPADA iz TOP 10!

Sigurna su oba tenisera bila na svoj servis tokom prvog seta, a samo je odmah na startu Đere morao da spasava jednu brejk loptu. Posle toga nije bilo prilika za oduzimanje servisa rivalu, pa se otišlo u taj-brejk u kojem je Baez bio uspešniji i poveo sa 1:0.

Šere je prvi u drugom setu uspeo da napravi brejk, ali je Baez uzvratio u šestom gemu iskoristviši prvu brejk priliku. Delovalo je da će i drugi set otići u taj-brejk, aloi je Baez u 10. gemu imao tri meč lopte, treću je uspeo da iskoristi i ostvari trijumf.