AUSTRALIJAN OPEN: Zimonjić već završio takmičenje u dublovima

17.01.2018. 13:20
Nenad Zimonjić
Nenad Zimonjić / Izvor: Profimedia

Srpski teniser u paru sa Rumunom Mergeom poražen u dva seta od braće Marka i Felisijana Lopeza.

Nenad Zimonjić zaustavljen je već na startu takmičenja dublova na Australijan openu. Srpski teniser je u paru sa Rumunom Florinom Mergeom poražen od braće Lopez, Marka i Felisijana, sa 2:0 (6:2, 6:4) posle 74 minuta igre u prvom kolu u Melburnu.

SMEH DO SUZA: Teniserka moćno STENJALA na AO! Usledila je NEVEROVATNA reakcija publike! (VIDEO)

GDE SRBIN UDARI, TU TRAVA NE RASTE: Troicki lopticom pogodio sudiju u glavu! (VIDEO)

Prvi set Zimonjić i Mergea izgubili su za samo 28 minuta pošto su braća Lopez oduzeli srpsko-rumunskoj kombinaciji dva puta servis i poveli 4:0, pa im nije bio problem da povedu sa 1:0.

Nešto veća borba viđena je u drugom setu. Zimonjić i Mergea držali su se do 3:3, da bi u sedmom gemu Španci napravili brejk. Imali su priliku Zimonjić i Mergea već u narednom gemu das vratre brejk, ali nisu iskoristili čak četiri brejk šanse i posle toga nije bilo ŠPancima teško da okončaju meč.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.