ČELENDŽER MARBELJA: Krunićeva zaustavljena na startu

28.03.2022. 20:33
Aleksandra Krunić
Aleksandra Krunić / Izvor: Profimedia

Slovakinja Šmidlova slavila u dva seta.

Srpska teniserka Aleksandra Krunić poražena je veću prvom kolu čelendžera u Marbelji. Nju je u dva seta savladala Slovakinja Ana Karolina Šmidlova (6:2, 6:4) posle sat i 14 minuta igre.

DIVI SE NOVAKU: Đoković ima NEVEROVATNU mentalnu snagu, preživeo je BOMBARDOVANJE

DA LI NOVAKA NAPUŠTAJU SPONZORI? Oglasio se Đoković!

LEGENDA O ĐOKOVIĆU: Divim mu se, da su Rafa i Rodžer na njegovom mestu, svi bi pričali o tom rekordu

Od starta meča je Slovakinja zaigrala bolje od Krunićeve i dva puta uzastopno joj oduzela servis i povela sa 5:0. Krunićeva je uspela da vrati jedan brejk u sedmom gemu, ali je odmah u narednom gemu i treći put izgubila svoj servis i Slovakinji je pripao prvi set.

Krunićeva je propsutila šest brejk lopti na startu drugog seta, da bi joj Slovakinja zatim dva puta uzastopno kao i u prvom setu oduzela servis i ponovo povela sa 5:0. Tračak nade za Krunićevu se pojavio kada je sa dva uzastopna brejka uspela da stigne do 5:4 i servirala za izjednačenje, ali je Slovqakinja još jednim brejkom uspela da stigne do pobede.

Pogledajte kako izgleda Jovana Đorđević, supruga Filipa Đorđevića.