ČOVEČE IDI U PENZIJU: Endi Marej ispustio SEDAM meč lopti i izgubio od "srećnog gubitnika"

01.11.2021. 22:55
Endi Marej
Endi Marej / Izvor: Reuters

Škot će se teško vratiti u vrh.

Škotski teniser Endi Marej je izgubio u prvom kolu Mastersa u Parizu. Bolji od njega je bio Nemac Dominik Kepfer koji je slavio sa 2:1 (6:4, 5:7, 7:6) i to posle tri sata i dva minuta.

ĐOKOVIĆ ISKREN: NIje gotovo...

VRAĆA SE PRE NEGO ŠTO SU SVI MISLILI: Rafael Nadal će igrati na turniru pre kraja 2021.

ZNAČAJNA POBEDA: Novak i Filip SLAVILI u Parizu

Interesantno je da Kepfer ušao u glavni žreb kao "srećni gubitnik" i to posle poraza u kvalifikacijama od Miomira Kecmanovića.

Nemac je dobio prvi set i u drugom je vodio 5:3, ali tada je malo zastao i Škot je izjednačiom u setovima.

Imao je Marej i dve meč lopte u trećem setu pri rezultatu 5:4, ali nije bilo brejkova u odlučujućem setu. Škot je imao još pet meč lopti u 13. gemu, ali Kepfer je realizovao prvi i izbacio Endija.

Nema sumnje da je vreme da se Endi Marej zapita da li treba i dalje da igra. Nekada su pričali neki da je deo "velike četvorke", a sada ga pobeđuju "srećni gubitnici", a on ne može da realizuje sedam meč lopti.