KRAJINOVIĆ NEMOĆAN: Propustio je VELIKU ŠANSU!

26.02.2020. 13:16
Filip Krajinović
Filip Krajinović / Izvor: Profimedia

Zaustavljen u drugom kolu.

Filip Krajinović je u drugom kolu ATP mastersa u Dubaiju preokretom nad Žoa Sousom došao do plasmana u drugo kolo. Danas je odigrao duel sa rusom Andrejem Rubljovim gde je posle posle osvojenog brejka i set lopte, izgubio prvi set, a zatim dozvolio Rusu da rutinski privede meč kraju, bez ikakvog otpora.

ATP DUBAI: Novak ispao u osmini finala!

RAFA PRETI NOVAKU: Evo šta je potrebno Đokoviću da zadrži tron ATP liste i posle turnira u Dubaiju!

KRAJ KARIJERE? Nova OPERACIJA sledi! Novaku otvorena šansa da ispiše istoriju

Na samom početku meča Rubljov je oduzeo servis i tako poveo brejkom, da bi se Krajinović ekspresno revanširao i vratio brejk. Kako je meč odmicao srpski teniser je bio na korak do osvajanja prvog seta, pri rezultatu 5:3 od toga ga je delio samo jedan poen. Kad ono, međutim, Rubljov je zapucao iz svojih oružja i moćnog forhenda i vratio brejk koji je zatim i potvrdio za izjednačenje u prvom setu od 5:5.

Veliki pad u igri srpskog igrača dozvolio je rivalu novi brejk i četvrti osvojeni gem zaredom. Prvi set je završen rezultatom 7:5.

Izgleda da Filip Krajinović, trenutno 33. teniser sveta nije mogao da preboli šanse koj je maločas propustio, te je u drugom setu delovao jako rasejano. Upravo to je omogućilo ruskom teniseru da za samo 27. minuta igre u drugom setu, dođe do rezultata 6:0 i plasmana u četvrt-finale ATP turnira u Dubaiju.

Pogledajte kako izgleda britanska teniserka Keti Batler

GOTOVO: Milojević uzeo milione i potpisao za novi klub!

ZVEZDA GOSTUJE INĐIJI: Stanković promešao karte i napravio VELIKO IZNENAĐENJE u špicu (SASTAVI)

GROBARI BESNI, UPALI NA TRENING PARTIZANA: Dosta nam je IZGOVORA, hoćemo da GINETE za GRB (FOTO)