21°C
21.05.2024.
117.1131
107.611

MASTERS PARIZ: Bolan poraz Krajinovića. Zbog sudijske greške čeka ga veliki pad na ATP listi (FOTO)

29.10.2018. 12:51
Filip Krajinović
Filip Krajinović / Izvor: Profimedia

Izgubio živce.

Filip Krajinović poražen je na startu Mastersa u Parizu, i očekuje ga vrtoglav pad na ATP listi, jer je prošle godine igrao u finalu ovog turnira i osvojio 600 bodova. Srpski as je na početku turnira poražen od Rusa Karena Kačanova sa 7:5, 6:2.

PRED MASTERS U PARIZU: Da li je ova ATP lista poslednja na kojoj je Novak drugi? (FOTO)

IZNENAĐENJE: Agasi se sprema da OVOM teniseru postane trener (FOTO)

Ovaj poraz skupo će koštati Krajinovića, jer je u Parizu brani prošlogodišnje finale, tako da će ostati bez 600 poena, što će uticati na njegov veliki pad na ATP listi.

Krajinović je na samom startu meča napravio brejk i suvereno držao svoj servis do gema kada je trebao da osvoji prvi set. Imao je i set loptu na svoj servis, a potom mu je na brejk loptu svog rivala dosuđen prestup, koji je značio duplu grešku i gubitak gema. Krajinović nije mogao da poveruje šta mu se dogodilo, i skoro dva minuta je nemoćno gledao u glavnog i linijskog sudiju. Na snimku se nije videlo da li je bilo prestupa.

Nervozni Krajinović se u drugom setu držao do rezultata 2:2, kad je Kačanov preuzo inicijativu, osvojio četiri gema u nizu i završio posao. Ruski teniser će se u drugom kolu sastati sa Britancem Kajlom Edmundom.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.