Skip to main content
Filip Krajinović

MASTERS SINSINATI: Krajinović dobio set sa nulom, pa izgubio

Meč trajao dva sata i osam minuta.

Srpski tenuser Filip Krajinović zaustavljen je na startu turnira u Sinsinatiju. Bolji od njega je bio Aleks De Minor iz Australije sa 0:6, 6:4, 6:4. Meč je trajao dva sata i osam minuta.

ĐOKOVIĆ BESAN: Na Vimbldonu su ljudi UŽASNI!

KONKURENCIJA SVE SLABIJA: Đokoviću se OTVARA put za osvajanje US Opena!

NEĆE BITI LAKO: Ogroman izazov pred Novakom! Izašla ATP lista, kandže Medvedeva sve bliže

Meč je trajao dva sata i osam minuta, a bio je to njihov prvi međusobni okršaj. Krajinović je u prvom gemu spasao dve brejk lopte i to mu je dalo samopouzdanje, pa je taj set dobio sa nulom.

Australijanac je u drugom gemu drugog seta spasao brejk loptu, a onda je u petom gemu napravio brejk što mu je bilo dovoljno da izjednači na 1:1. Tri brejka su viđena u odlučujućem setu, a dva je napravio De Minor i plasirao se u drugo kolo.

Aleks De Minor u drugom kolu igra sa pobednikom duela Lajović-Monfis.