19°C
13.06.2024.
117.0672
109.0011

MEDVEDEVU PUKAO FILM: Najuličarskije vređanje u istoriji tenisa, Rus poludeo zbog Cicipasa, očitao lekciju sudiji (VIDEO)

28.01.2022. 11:39
Danil Medvedev
Danil Medvedev / Izvor: Foto: Twitter Printscreen/Gari Suarez Caperos

Neverovatne scene za jedan gren slem turnir.

Skandal u polufinalu Australijan opena! Po završetku drugog seta Danilu Medvedevu je bukvalno “pukao film” i opleo je iz svih oružja po sudiji Haumeu Kampistolu koji ga je prethodno opomenuo.

PRAVO U SRCE: Đoković začuo pesmu u Kosovu, Srbija bruji o njegovoj reakciji (VIDEO)

RASPLAKANI NADAL: Oduševljen što uopšte igra tenis (VIDEO)

KONAČNO! Posle 20 dana ćutanja, OGLASILA SE Jelena Đoković (FOTO)

Rus se bunio zato što Španac dopušta konstantnu komunikaciju Stefanosa Cicipasa sa ocem Apostolosom, koji je ujedno i trener grčkog tenisera.

- Čoveče, da li si lud? Njegov tata može da priča u svakom trenutku? Da li si glup? Hoćeš li da mi odgovoriš na pitanje? Tako si loš. Pogledaj me, tebi govorim. Kako možeš biti tako glup – urlao je Medvedev na sudiju kojem je dobacio vulgarno i da je “mala maca”.

Drugi teniser sveta je dobio prvi set sa 7:6, a Cicipas je izjednačio na 1:1 dobivši drugi set rezultatom 6:4.

Najnovije vesti o prvom reketu sveta možete naći na ovom linku - NOVAK ĐOKOVIĆ.