VELIKA BORBA NOVAKA I KARLOSA: Alkaraz izjednačio u Rijadu (VIDEO)

Novak Đoković
Novak Đoković / Izvor: Profimedia

Uzbudljiv susret.

Novak Đoković i Karlos Alkaraz igraju sjajan meč na egzibicionom meču u Rijadu.

SPEKTAKL U RIJADU: Novak došao do prvog seta na maestralan način (VIDEO)Novak Đoković, Karlos Alkaraz

SPEKTAKL U RIJADU: Novak došao do prvog seta na maestralan način (VIDEO)

AUSTRALIJANCI OPET "BRLJAVE": Po njima u Melburnu ni Novak ni Karlos nisu prvi favoritiNovak Đoković

ĐOKOVIĆ O POVRATKU NADALA: ”Vraća se da osvoji Grend slem”Rafael Nadal, Novak Đoković, Rodžer Federer

ĐOKOVIĆ O POVRATKU NADALA: ”Vraća se da osvoji Grend slem”

Srpski igrač je došao do prvog seta (6:4), ali drugi deo igre je pripao Špancu.

Alkaraz je kao i u prvom setu, odmah na startu došao do brejka. Vrlo brzo je sve išlo, oba igrača su bez problema čuvala svoj servis. Karlos nije dozvoljavao Novaku nikakvu šansu i očas posla je došao prilike da servira za osvajanje seta pri rezultatu 5:4.

Bio je veoma siguran, još jednom, Alkaraz i odveo je meč u treći set.