SRBIJA IZJEDNAČILA: Nina Stojanović savladala Slovenku (FOTO)

08.02.2020. 14:08
Nina Stojanović
Nina Stojanović / Izvor: Profimedia

Pobednika odlučuje dubl.

Srpska teniserka Nina Stojanović savladala je Slovenku Tamaru Zidanšek sa 2:0, po setovima 6:4 , 7:5. I tako donela Srbiji izjednačenje u duelu sa reprezentacijom Slovenije u meču drugog kola FED kupa. Pobednika odlučuje dubl.

SRBIJA GUBI OD SLOVENIJE: Danilovićeva nemoćna (FOTO)

PUKAO MU FILM: Bivši Noletov trener žestoko ISPROZIVAO tenisere!

NA OVO SE ČEKALO: Otkriven novi DOKAZ o padu helikoptera, u kome je poginuo Kobi Brajant!

FED kup reprezentacija Srbije
FED kup reprezentacija Srbije / Izvor: MN Press

Velika borba od samog starta. Posle nekoliko propuštenih prilika na obe streane, Nina je u petom gemu oduzela servis protivnici i strekne prednost. Potom se koncentrisala na svoj servis i rutinski privela set kraju - 6:4. Revija brejkova u drugom setu. Prvo je naša teniserka stekla dva brejka prednosti i povela sa 4:1. Već u narednom gemu Slovenka je uspela da vrati brej i na neki način uhvati priključak. Pri rezltatu 5:4, kada je naša teniserka servirala za meč Zidanšek je uspela da vrati i drugi brejk.

Ipak, naša teniserka se nije predavala, već u narednom gemu ponovo dolazi do brejka prednosti, a potom na svoj servis stavlja tačku na ovaj set i meč - 7:5 u drugom setu.

Aleksandra Krunić
Aleksandra Krunić / Izvor: MN Press

Dublovi, za koje su prijavljeni Aleksandra Krunić i Nina Stojanović sa jedne, odnosno Kaja Juvan i Tamara Zidanšek sa druge, će rešiti pitanje pobednika.

Pogledajte kako izgleda Jolanda De Rienko, vatrena navijačica Napolija

U CENT: Evo koliko je Zvezda prinuđena da PLAĆA otpisanima!

GROBARI U ŠOKU: Partizan UDALJEN od Evrolige, a razlog je Valensija!

SRBI SU HIT: Bogdan i Beli OČITALI lekciju Majamiju! Igrao i Gudurić, Bobiju ni minut (VIDEO)